Loading...
درباره ما 2019-05-29T07:43:40+00:00

درباره ما

شرکت سپهر انفورماتیک درخشان (سهامی خاصبا بیش از 26 سال سابقه درخشان در امور انفورماتیک کشور و بیش از 22 سال سابقه فوق تخصصی در زمینه ارائه انواع کارت پرینترها و چاپگر کارت های شناسایی، هوشمند و تردد از جنس PVC, PET, ABS, PC,PVH و تمامی ملزومات مصرفی و یدکی کارت پرینترو ارائه پشتیبانی و سرویس و نگهداری و تعمیرات پرینترهای صدور کارت و بردهای صنعتی و سخت افزارهای مرتبط کامپیوتری با دارا بودن نمایندگی رسمی وانحصاری از کمپانیهای بزرگ بین المللی که ارائه دهنده انواع کارت پرینترها با تکنیک چاپ  غیر مستقیم، بهترین سیستم های کنترل دسترسی ، ماشین آلات تولید بدنه کارت ، انواع کارت بانکی و کارت پرسنلی امنیت دار ویژه کارت پرینتر ها ، انواع دستگاههای لامینیشن پاسپورت و کارت و چندین شرکت بین الملی معتبر دیگر (در زمینه ماشین آلات جانبی کارت پرینتر ها جهت افزایش امنیت) در ایران، آماده ارائه خدمات گوناگون به شما میباشد.

خدمات قابل ارائه :

1-   ارائه انواع کارت پرینتر ها (PVC Card Printer) و سیستم های چاپ و صدور کارت شناسایی و تردد و هوشمند:

این شرکت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های موجود در دنیا، در ایران قادر به ارائه بهترین و پیشرفته ترین کارت پرینترها و چاپگرکارت شناسایی هوشمند و تردد از جنس  PVC, PVH, PET, ABS, PC, میباشد.

2-خدمات و پشتیبانی و سرویس و نگهداری دستگاه های ارائه شده.

3- ارائه سیستمهای لیزری شخصی سازی کارت جهت شخصی سازی و صدور کارت شناسایی و تردد و هوشمند با امنیت بسیار بالا و طول عمر زیاد:

استفاده از لیزر جهت شخصی سازی و درج اطلاعات صاحب کارت در آن، روش بسیار مناسبی برای پروژه های مبتنی بر کارت میباشد که در آنها هم به المانهای امنیتی درون کارت توجه میشود و هم به طول عمر آنها. به زبان دیگر در روش شخصی سازی کارت با لیزر، هم دوام اطلاعات درج شده بسیار طولانی تر از روشهای دیگر است و هم جعل و دستکاری در این نوع کارت ها بسیار دشوار تر از سایر روشهای شخصی سازی کارتهای شناسایی میباشد. شرکت سپهر انفورماتیک درخشان با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های موجود در دنیا، در ایران قادر به ارائه بهترین و پیشرفته ترین شخصی سازهای لیزری کارت رومیزی جهت شخصی سازی انواع کارتهای شناسایی، هوشمند و تردد از جنس PVC, PVH, PET, ABS, PC, میباشد.

4– نرم افزار طراحی و صدور کارت های شناسایی مخصوص انواع کارت پرینتر:

این شرکت با بهره گیری ازمتخصصین نرم افزاری مجرب خود و تحلیل تمامی نیازمندی های لازمه در زمینه نیازهای مطرح نرم افزاری صدور کارت، اقدام به تدوین اولین نرم افزار طراحی و صدور کارت ایرانی نموده که هم اکنون در رده یکی از برترین نرم افزار های موجود در دنیا است و در اقصی نقاط کشور نصب و در حال بهره برداری میباشد.

5– ارائه انواع مواد مصرفی و قطعات یدکی کارت پرینتر ها وچاپگر کارت های شناسایی:

این شرکت قادر به ارائه انواع ریبون ها ، کارت های خام از نوع PVC, PET, PC , PVH, ABS  ، انواع هولوگرام با طرحهای سفارشی مشتری و سایر ملزومات مصرفی و یدکی انواع کارت پرینتر ها میباشد.

6– ارائه انواع کارتها از نوع PVC, PET, PC, PVH, ABS بصورت خام و یا چاپ افست و با انواع تکنولوژی ها:

این شرکت قادر به ارائه انواع کارت های خام از نوع PVC, PET, PC , PVH, ABS بصورتهای خام و یا چاپ افست و با انواع تکنولوژی های ارتباطی نظیر (HiCo & LoCo Magnetic Stripe, Contact Chip Cards, Proximity cards, contactless cards, Hybrid Cards, Dual Interface Cards &…) با بهترین کیفیت میباشد.

7– سیستم های کنترل تردد (Access Control)

این شرکت قادر به طراحی و ارائه انواع سیستم های کنترل تردد و همچنین حضور و غیاب ( بصورت های Indoor .Outdoor) و بصورت هایمحلی ،شهری ،کشوری و بین المللی بصورت جامع(از ابتدا تا انتها ) جهت پروژه های ملی و با امنیت بالا میباشد.

8– مشاوره ، طراحی و اجرای انواع پروژه های بزرگ و ملی مبتنی بر کارت:

این شرکت با پشتوانه تجربیات فوق تخصصی فراوان خود (بیش از دو دهه ) در زمینه پروژه های بزرگ و ملی مبتنی برکارت و اعمال امنیت های لازم در آنها آمادگی خود را در زمینه های مشاوره ، طراحی و اجرای این پروژه ها اعلام مینماید.

9– ارائه انواع ماشین آلات مرتبط با تولید بدنه کارت شناسایی و کارت بانکی:

این شرکت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های موجود در دنیا و دارا بودن نمایندگی رسمی و انحصاری از شرکت OASYS در ایران قادر به ارائه بهترین و پیشرفته ترین ماشین آلات مرتبط با تولید بدنه کارت شناسایی و کارت بانکی از جنس PVC, PVH, PET, ABS, PC, می باشد.

10- خدمات پس از فروش انواع کارت پرینتر:

این شرکت با دارا بودن متخصصین مجرب و دوره دیده قادر به انجام سرویس و نگهداری انواع کارت پرینتر و چاپگر صدور کارت و نیز ارائه خدمات پس از فروش آنها میباشد.

11– نمایشگرهای روان LED

با توجه به درخواست و استقبال برخی از مشتریان، این شرکت اقدام به ارائه انواع نمایشگرهای فضای داخلی ( indoor ) و بصورت Stand و نمایشگرهای فضای بیرونی(Outdoor)  نموده است.

12- تولید و به روز رسانی نرم افزار

گروه نرم افزار سپهر انفورماتیک نیز در توسعه نرم افزار سفارشی و برنامه نویسی فعال می باشد. این گروه ضمن ارائه برنامه های با امنیت بالا، تحت وب، سیستم اتوماسیون های اداری، برنامه های تحت شبکه و برنامه های مبتنی بر هوشمند سازی اشیا (IOT) ، تشخیص چهره و …، با پشتیبانی تخصصی در خدمت شماست.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.