شرکت سپهر انفورماتیک درخشان در سال 1372 مسیر خود را در راستای ارائه خدمات در حوزه کامپیوتر، انفورماتیک و فناوری های نوین آغاز کرد و در این مسیر توانست دانشی فوق تخصصی در زمینه سیستم‌های صدور کارت‌های شناسایی، اعتباری، هوشمند و تردد کسب کند.
همکاری و اخذ نمایندگی از شرکت‌های بین‌المللی از جمله MATICA, OASYS, LAPIS, INTERLOCKAG در حوزه سیستم های صدورکارت منجر شده است که این شرکت بتواند به‌روزترین خدمات را در این حوزه ارائه کند. اجرای موفق صدها پروژه بزرگ ملی در وزارتحانه ها، نهادها، فرودگاه‌ها، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، انجمن‌ها، کارخانجات بزرگ صنعتی، بیمارستان‌ها، هتل‌ها و… از جمله افتخارات
شرکت سپهر انفورماتیک درخشان به شمار میرود.

در چند سال اخیر این شرکت حوزه خدماتی خود را بر اساس دانش و توانمندی به دست آمده از تیم تحقیق و توسعه شرکت، توسعه داده و امروز تیمهای فعال متشکل از کارشناسان و مهندسین خبره، در حوزه های تولید و توسعه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری، اینترنت اشیاء و راهکارهای هوشمند متناسب با نیازهای مشتریان در اختیار دارد.

ما به خاطر این که با هم کار می‌کنیم، تیم نیستیم. ما یک تیم هستیم چون به یکدیگر احترام می‌گذاریم، اعتماد داریم و توجه می‌کنیم.

 

تیم سپهر انفورماتیک درخشان

دکتر مهران شکرانی - سپهر انفورماتیک درخشان

دکتر مهران شکرانی

مدیر عامل
سمانه صفرآبادی فراهانی - سپهر انفورماتیک

مهندس سمانه صفرآبادی

مدیر فروش
ماهان شکرانی - سپهر انفورماتیک درخشان

مهندس ماهان شکرانی

سرپرست فنی
سپهر انفورماتیک درخشان

نمایندگی‌های رسمی 

دیجیتال مارکتینگ
Slider
فهرست