طراحی وب سایت – فواید داشتن یک وب سایت

طزاحی وب سایت

طراحی وب سایت

امروزه داشتن یک وب سایت برای کسب و کارتان به اندازه داشتن یک مغازه، دفتر یا شماره تلفن حیاتی است. طراحی وب سایت یکی از مواردی است که هر کسب و کاری به آن نیاز دارد. تحقیقات نشان داده است که 60% مشتریان از برندها انتظار دارند که محتوای آنلاین در مورد تجارت خود داشته باشند.

طراحی وب سایت حرفه‌ای برای کسب و کار شما می‌تواند ارزان و آسان باشد، و حتی به زبان ساده تر نداشتن وب سایت برای شما زمان و هزینه ی بیشتری را به همراه دارد. البته توجه کنید که چگونگی طراحی وب سایت هم بسیار اهمیت دارد.

81٪ از مردم قبل از تصمیم گیری برای خرید در مورد یک کسب و کار یا خدمات در اینترنت تحقیق می‌کنند. یعنی 25.92 میلیون نفر است که به دنبال کسب و کار آنلاین هستند. با این حال، 46 درصد از صاحبان کسب و کار هنوز به اهمیت طراحی وب سایت پی نبرده‌اند.

 

طراحی وب سایت

داشتن یک وب سایت باعث جذب مشتریان جدید به کسب و کار شما می‌شود و درامد بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد

همان طور که گفته شد 81٪ از مردم قبل از تصمیم گیری برای خرید، درباره یک کسب و کار یا خدمات به صورت آنلاین تحقیق می‌کنند. پس اگر وب سایت ندارید، شانسی برای تصاحب سهمی از این بازار ندارید.

وب سایت شما می‌تواند به صورت شبانه روزی در تمام روزهای سال در دسترس باشد حتی زمانی که شما نیستید. یک وب سایت به عنوان حامی کسب و کار همیشه فعال شما، در طول ساعات اداری و غیر اداری عمل می‌کند.

طراحی وب‌سایت‌ به شما کمک می‌کنند تا تعداد بیشتری از ارجاع‌های خود را به مشتری تبدیل کنید، زیرا اکثر مردم هنوز تحقیقات خود را انجام می‌دهند و شما را در مقابل رقبایتان قرار می‌دهند.

طراحی وب سایت

به سادگی با داشتن یک وب سایت، اعتبار فوری به کسب و کار خود اضافه کنید

مصرف کننده قرن بیست و یکم شکاک است. در واقع، 56٪ از مردم اظهار داشتند که بدون وب سایت به یک تجارت اعتماد نمی‌کنند. داشتن یک وب سایت خوب فوراً اعتبار شما را به عنوان یک تجارت قانونی افزایش می‌دهد.

وب سایت‌ها به شما این امکان را می‌دهند که با یک مقدمه خوب برای کسب و کار خود، تأثیر بسیار قوی در برداشت اولیه‌ی مشتری داشته باشید.

یک طراحی وب سایت می تواند به نشان دادن تخصص شما و موقعیت بهتر کسب و کار شما کمک کند.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت آنقدرها هم که فکر می کنید سخت یا هزینه بردار نیست

برای داشتن یک وب سایت نیازی به دانش فنی ندارید. بسیاری از شرکت‌های توسعه وب دارای فرآیندهای ثبت نام بسیار ساده هستند که این فرآیند را برای شما سریع و بدون دردسر می‌کند.

حتی می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. وب سایت ها نسبت به هر شکل دیگری از تبلیغات، بازگشت سرمایه بهتری را ارائه می‌دهند. اگر قصد بازاریابی کسب و کار خود را دارید، داشتن وب سایت باید اولویت اول شما باشد.

طراحی وب سایت

داشتن یک وب سایت باعث صرفه جویی در وقت شما می‌شود

برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه زمان بر است. شما می‌توانید در طراحی وب سایت با ارائه پاسخ به سوالات رایج مشتریان، در این زمان صرفه جویی کند. این برای شما به این معناست که می‌توانید وقت خود را صرف انجام کارهای ارزشمندتر کنید.

طراحی وب سایت

با طراحی یک وب سایت موقعیت خود را تعیین کنید و برند خود را کنترل کنید

یک وب سایت به عنوان یک پلت فرم برای پیام‌های شما عمل می‌کند و درک آنلاین از تجارت شما را شکل می‌دهد. این پلت فرم به شما امکان می‌دهد تا خود را در بازار قرار دهید و مشتریان مورد نظر خود را بدست آورید.

بسیاری از صاحبان کسب و کار به صورت آنلاین، گاهی اوقات نا آگاهانه به شکل منفی مورد بررسی قرار گرفته‌اند. این چگونه بر شما تاثیر می‌گذارد؟ 79 درصد از کاربرانی که نظرات آنلاین را می‌خوانند، آن‌ها را باور می‌کنند. پس می‌توانید با ارسال نظرات مثبت خود یا پاسخگویی به نظرات منفی با این منفی نگری مبارزه کنید.

طراحی وب سایت

یک وب سایت به راحتی به روز می‌شود

برخلاف مطالب چاپی، در صورت نیاز، طراحی وب سایت‌ را می‌توان به صورت دقیقه به دقیقه تغییر داد. تولید ویدیو و زمان گذاشتن برای ویرایش مورد نیاز یک تبلیغ خوب، وب سایت‌ها را جذاب تر می‌کند. بعلاوه، ویدئو را می توان در وب سایت ارائه کرد، و موارد چاپی را نیز می‌توان برای دانلود فوری در وب سایت در دسترس قرار داد.

طراحی سایت

یک وب سایت را می‌توان از طریق موتورهای جستجو پیدا کرد

این احتمال وجود دارد که این وب سایت را از طریق یک موتور جستجو مانند گوگل پیدا کرده باشید. بین 80 تا 95 درصد از کل ترافیک وب سایت معمولاً از موتورهای جستجو می‌آید. شما با طراحی وب سایت می‌توانید بازدیدکنندگانی را که فعالانه به دنبال شما، محصول، خدمات یا اطلاعات شما هستند، هدف قرار دهید.

طراحی وب سایت

به مشتریان خود آموزش دهید

اولین گام هر فروش، آشنایی مشتری با آنچه می فروشید است. در عصر حاضر، افراد بیشتری در اینترنت به دنبال کسب اطلاعات مورد نیاز تصمیم گیری برای خرید آگاهانه هستند.

مقالات مورد علاقه و مرتبط خود را می توانیددر وب سایت بگنجانید که به مشتریان بالقوه خود در مورد خدماتتان بگویید. وقتی آن‌ها با شما تماس می گیرند تا در مورد خدمات شما صحبت کنند، نیمی از فروش قبلاً انجام شده است. چراکه شما قبلاً “پیشنهاد” خود را به آن‌ها داده اید. شما حتی در زمان (و پول) صرفه جویی خواهید کرد زیرا کسانی که تماس می گیرند مشتاقان و علاقه مند هستند، نه صرفا کسی که برای جمع آوری اطلاعات تماس می‌گیرد.

طراحی وب سایت

با مشتریان خود یک رابطه‌ی قوی ایجاد کنید

مردم معمولاً ترجیح می‌دهند با افرادی که «می شناسند» تجارت کنند. با طراحی وب سایت خود به مردم این فرصت را می‌دهید که با کسب و کار شما (و شاید شما) آشنا شوند و با شما احساس راحتی بیشتری کنند. پس از ایجاد این امر، در مقایسه با سایر شرکت‌های مشابه که چیزی در مورد آن نمی‌دانند، تمایل بیشتری به تجارت با شما خواهند داشت.

 

به طور خلاصه شما به یک وب سایت نیاز دارید و امروزه داشتن آن آسان تر از همیشه است.

ما به شما اهمیت اینکه که چرا هر کسب و کاری که به طراحی وب سایت نیاز دارد را  نشان دادیم. پس اگر امروز قصد دارید کاری را انجام دهید تا به کسب و کار خود کمک کنید تا موفقیت بیشتری داشته باشد، طراحی وب سایت را اولویت اصلی خود قرار دهید.

سایت مرکز مطالعات

طراحی و برنامه نویسی
پشتیبانی رایگان

خصوصیات یک وب سایت خوب

فهرست