راهکار چاپ کارت شناسایی

راهکار چاپ کارت شناسایی

امروزه شرکت‌ها، امکانات مراقبت‌های بهداشتی، پردیس‌های آموزشی و سازمان‌های دولتی به دنبال راه‌حل‌های قابل اعتماد، مقیاس‌پذیر و مقرون‌به‌صرفه برای چاپ کارت شناسایی ایمن هستند.

راهکارهای چاپ کارت شناسایی :

امنیت:

امنیت باید در درجه اول اهمیت قرار گیرد و هرگز نمی‌توان اهمیت آن را انکار کرد. مهم است که یک راه حل صدور ایمن را انتخاب کنید که بتواند طیف گسترده ای از اقدامات امنیتی را پشتیبانی کند.

ماندگاری:

ماندگاری کارت شناسایی به کارایی هر سیستم چاپ کارت ایمن مربوط می‌شود، و به این موضوع خلاصه می‌شود که کارت‌های صادر شده تا چه اندازه الزامات استفاده را در مدت زمان طول عمر کارت برآورده می‌کنند.

حجم چاپ کارت:

حجم چاپ کارت را نمی‌توان به راحتی تخمین زد. برخی از چاپگرها برای تعداد قابل‌توجهی کارت در واحدهای بزرگ ساخته شده‌اند.

هر ایستگاه جداگانه می‌تواند به طور مستقل و همزمان با دیگر واحدهای چاپگر/رمزگذار(encoder) کار کند تا شخصی‌سازی بصری را به‌طور یکپارچه چاپ کند، داده‌ها را از طریق یک یا چند فناوری – نوار مغناطیسی، کارت هوشمند، یا مجاورت – رمزگذاری کند و در نهایت لایه‌هایی از لایه‌بندی ایمن و محافظ را اعمال کند.

 

از آنجایی که الزامات در طول زمان تغییر می‌کنند، سازمان‌ها باید به راه‌کارهای کاملاً ماژولار و قابل ارتقا فکر کنند که می‌توانند از شخصی‌سازی کارت جدید و نیازهای امنیتی پشتیبانی کنند.

چاپ کارت شناسایی در یک طرف یا دو طرف؟

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا می‌توانید تمام موارد مورد نیاز خود را در یک طرف کارت شناسایی قرار دهید. اگر پاسخ مثبت است، به سراغ چاپ کارت شناسایی یک طرفه بروید. که برای چاپ شناسه‌های بصری با عکس، آرم، نام شرکت و اطلاعات دارنده کارت عالی هستند.

اگر نیاز به چاپ اطلاعات اضافی روی کارت‌های خود دارید، باید چاپ کارت شناسایی را به صورت دو طرفه در نظر بگیرید.

برای مثال، شناسه‌های دانش‌آموزی ممکن است اطلاعات دانش‌آموزان را در جلوی کارت و تقویم سال تحصیلی یا برنامه زمانی دانش‌آموز در پشت آن چاپ شده باشد.

کارت عضویت در مراکز ورزشی اغلب حاوی اطلاعاتی در دو طرف کارت شناسایی است. این کارت‌ها اغلب حاوی اطلاعات تماس و ساعات کاری در پشت کارت برای اهداف بازاریابی و راحتی مشتری‌ها هستند.

آیا کارت شناسایی شما باید ماندگاری بیشتری داشته باشد؟

اگر می‌خواهید یک لایه امنیتی اضافی به کارت‌های خود اضافه کنید، باید به دنبال یک نشان لمینیت باشید که یک لایه محافظ شفاف یا سفارشی را روی سطح کارت قرار می‌دهد.

پس چاپ کارت باید با لمینیت یک طرفه یا لمینیت دو طرفه بر اساس سطح امنیتی مورد نیاز شما باشد. این ویژگی برای چاپ کارت‌های عضویت، کارت دانشجویی، کارت گارانتی مورد نیاز است.

اگر نیاز به ذخیره اطلاعات در کارت‌های خود دارید

یکی از رایج ترین دلایل رمزگذاری اطلاعات روی کارت، کنترل دسترسی است. خواه یک بارکد ساده باشد که به شما اجازه ورود به اتاق ورزش هتل، سالن VIP یا پارکینگ را می‌دهد، یا یک کارت هوشمند که به کارمندان بانک اجازه ورود به صندوق را می‌دهد، رمزگذاری اعداد منحصر به فرد روی نشان‌ها به شما این امکان را می‌دهد که کنترل کنید چه کسی وارد یک منطقه امن می‌شود. علاوه بر کنترل دسترسی، رمزگذاری اغلب در کارت‌های وفاداری یا چاپ کارت باشگاه مشتریان استفاده می‌شود.

چهار راه اصلی برای رمزگذاری اطلاعات روی کارت وجود دارد: بارکد چاپی، نوار مغناطیسی، RFID و کارت هوشمند تماسی.

یک چاپگر کارت شناسایی با یک رمزگذار کارت هوشمند تماسی، کارت‌هایی تولید می‌کند که با قرار دادن یک تراشه در یک خواننده خوانده می‌شوند. کارت‌ها برای کاربردهای بانکی را باید به این روش چاپ کرد.

چاپ کارت شناسایی

راهکار چاپ کارت شناسایی برای بخش‌های مختلف

برای شرکت‌های بزرگ‌تر، کارت‌های شناسایی کارکنان ممکن است با سیستم‌های کنترل دسترسی یکپارچه شوند که معمولاً به نوعی ویژگی رمزگذاری نیاز دارد.

نشانی که ترکیبی از یک کارت هوشمند تماسی یا بدون تماس با نام و عکس چاپ شده در جلوی آن است، برای دانشجویان عالی است. آن‌ها می‌توانند از کارت دانشجویی خود استفاده‌ی کنند. این نوع برنامه‌ها به چاپگر کارت شناسایی با رمزگذار کارت هوشمند نیاز دارند.

صنعت مراقبت‌های بهداشتی به شناسه‌های ایمن متکی است تا ایمنی همه را تضمین کند. شناسه‌های دولتی اغلب به سطح بسیار بالایی از امنیت نیاز دارند که یک سازنده کارت شناسایی ساده نمی‌تواند ارائه دهد. حفاظت از اطلاعات گواهینامه‌های رانندگی، نشان‌های سازمان دولتی؛ کارت‌های شناسایی ملی و کارت خبرنگاری برای حفظ استانداردهای امنیتی بالا و اطمینان از دسترسی افراد مناسب به مناطق و خدمات دولتی امن حیاتی است.

برای برآورده کردن این نیازها، کارت‌های شناسایی دولتی باید با روکش‌های هولوگرافیک (اغلب با هولوگرام‌های سفارشی برای امنیت بیشتر) و با داده‌های ایمن کدگذاری شوند.

 

به طور کلی برای مشاغلی که فقط به یک دسته کارت شناسایی نیاز دارند یا فقط چند بار در سال نیاز به چاپ کارت دارند، استفاده از خدمات چاپ کارت شناسایی به صورت غیرحضوری منطقی است. چراکه این سازمان‌ها ممکن است نتوانند هزینه تجهیزات چاپ گران قیمتی که به سختی استفاده می‌کنند را توجیه کنند.

اولین گام هر فروش، آشنایی مشتری با آنچه می فروشید است. در عصر حاضر، افراد بیشتری در اینترنت به دنبال کسب اطلاعات مورد نیاز تصمیم گیری برای خرید آگاهانه هستند.

مقالات مورد علاقه و مرتبط خود را می توانیددر وب سایت بگنجانید که به مشتریان بالقوه خود در مورد خدماتتان بگویید. وقتی آن‌ها با شما تماس می گیرند تا در مورد خدمات شما صحبت کنند، نیمی از فروش قبلاً انجام شده است. چراکه شما قبلاً “پیشنهاد” خود را به آن‌ها داده اید. شما حتی در زمان (و پول) صرفه جویی خواهید کرد زیرا کسانی که تماس می گیرند مشتاقان و علاقه مند هستند، نه صرفا کسی که برای جمع آوری اطلاعات تماس می‌گیرد.

دستگاه های صدور کارت

فهرست