بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

folder_openایونت
commentبدون دیدگاه
نمایشگاه بین المللی الکامپ

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ 1402

نمایشگاه الکامپ از 4 تیر ماه فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران و با شعار آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال آغاز کرد.

در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ) از میان شرکت‌های حاضر، ۵۰ شرکت خارجی و از کشورهای ازبکستان، فرانسه، پاکستان، بوسنی، سوریه، چین، روسیه، ترکیه، ارمنستان و عراق  هستند که نوین ترین برنامه‌ها، تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.

حسین اسلامی- رییس سازمان نظام صنفی استان تهران در مراسم افتتاحیه نمایشگاه الکامپ اظهار کرد: شعار امسال آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال است و این نمایشگاه با نمایشگاه‌های قبلی فرق‌های زیادی دارد. این نمایشگاه را درحالی افتتاح می‌کنیم که ۴۸۰ شرکت کننده در آن حضور دارند.

این نمایشگاه در هشت بخش اصلی؛ الکترونیک صنعتی، کامپیوتر و سخت‌افزار، نرم‌افزار و خدمات مرتبط، تجهیزات ارتباطی، تجهیزات صوتی و تصویری، تجهیزات مخابراتی، تجهیزات اندازه‌گیری و کنترل و خدمات فنی و پشتیبانی برگزار می‌شود.

 بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از ۴ تا 8 تیرماه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 

نمایشگاه بین المللی الکامپ

نمایشگاه در یک نگاه

نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوی و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد  ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد.

نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت های بازار به جایگاه سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.
دستیابی به اقتصاد دانش بنیان و عمق بخشی به اقتصاد زیست بوم فناوری کشور جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه‌های مختلف الکترونیک، کامپیوتر(سخت افزار و نرم افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست.

سازمان‌های دولتی به شکل گسترده‌تر، دستاوردهای خود را برای مردم و کسب و کارهای بخش خصوصی به نمایش گذاشته تا با یاری جستن از توان های مردمی و جذب مشارکت ها خدمات دولتی را توسعه داده و در دسترس عموم قرار دهند.

به منظور اشتراک مساعی، شبکه سازی و هم افزایی تجربیات فن سالاران در حوزه های گوناگون ICT  در بخش الکام تاکز به گفتمان سازی در حوزه های تحول دیجیتال، اقتصاد دیجیتال، دولت الکترونیک و هوشمند سازی شهرها و بسیاری از مقولات راهبردی و یا عملیاتی در حوزه الکترونیک و کامپیوتر پرداخته می شود.
از آنجا که  خلق  آینده_بهتر با درخشش ستاره های نوظهور الکام استارز امکان پذیر می شود، به مانند  ادوار گذشته  و با تخصیص ظرفیت مضاعف مادی و معنوی، میزبان صدها ستاره فعال پر شور و نوآور در بخش رقابتی کسب و کارهای نوپا در نمایشگاه امسال خواهیم بود .

بی تردید، تحقق رویای ایران دیجیتال، مستلزم پرورش و توانمند سازی سرمایه‌های ارزشمند انسانی است که در بخشی مجزا با نام الکام جابز به آن پرداخته خواهد شد. مهارت افزایی و توانمند سازی نیروی انسانی پویا و هدایت آن به سمت کسب و کارهای مرتبط، یکی از مهمترین بخش‌های الکامپ می‌باشد که بصورتی تعاملی و منطبق با نیازهای روزآمد بازار کار داخلی و بین المللی  برگزار خواهد شد.

غرفه سپهر انفورماتیک درخشان در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ

غرفه سپهر انفورماتیک درخشان در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ

ما نیز مفتخر بودیم همانند دوره‎ های قبل نمایشگاه بین المللی الکامپ در این نمایشگاه شرکت به عمل بیاوریم و در دو سالن 31 و 6 میزبان شما عزیزان باشیم. شرکت دانش بنیان سپهر انفورمانیک درخشان با ارائه محصولات خود حضور فعالی در این دوره داشته باشد.

 

غرفه سپهر انفورماتیک درخشان در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ

 

بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ پس از چند سالی که به دلایل مختلف برپا نشد، با کسب موفقیتی بزرگ برگزار شد و به ما این فرصت را داد تا محصولات جدیدمان را به نمایش بگذاریم و بازخوردهای مثبتی بدست آوریم.

با توجه به این بازخوردها، ما به تصویری مثبت از محصولات و خدماتمان دست یافته‌ایم و در نتیجه می‌توانیم بهبودهای لازم را در نظر بگیریم و به رشد و پیشرفت مداوم دست یابیم.

 

نمایشگاه بین المللی الکامپ

 

 

 

 

منبع : سایت رسمی نمایشگاه بین المللی الکامپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code

فهرست