10 ایده و روند جدید در طراحی کارت ویزیت برای چاپ

folder_openدسته بندی نشده
commentبدون دیدگاه
طراحی کارت ویزیت

اگر می‌خواهید در رقابت کاری برنده باشید، قراردادها و فروش بیشتری داشته باشید، باید سعی کنید منحصربه‌فرد باشید. در هر کاری که انجام می‌دهید باید برجسته باشید و خودتان را در معرض توجه دیگران قرار دهید. به همین ترتیب، در طراحی کارت ویزیت هم باید یاد بگیرید که متفاوت باشید. با انتخاب طرح‌های منحصربه‌فرد، خود را از رقبا بهتر کنید و توجه مشتریان هدف خود را جلب کنید. بنابراین، باید با جدیدترین روند‌ها و طراحی ها در چاپ کارت‌ ویزیت آشنا باشید و باید توانایی ایجاد تاثیر را در مشتریان خود داشته باشید تا آن‌ها کارت‌های شما را به یاد بسپارند.

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که 88٪ از کارت‌های ویزیت استاندارد در عرض یک هفته از سطل زباله سر در می‌آورند. در حالی که وقتی طراحی و نوع چاپ‌ را انتخاب می‌کنید که نزدیک به طرح‌های سنتی نیست، توجه بیشتری از مشتریان را جلب می‌کنید. به عنوان مثال، وقتی کارت‌های رنگی را انتخاب می‌کنید، ده برابر بیشتر از طرح‌های معمولی نگه داشته می‌شوند.

قبل از چاپ کارت‌های ویزیت، بهتر است ده روند جدیدتر را یاد بگیرید.

چاپ کارت ویزیت زخیم با کاغذ استاک Cardstock Business Cards

چاپ کارت استوک ضخیم، فرصت داشتن یک کارت با کیفیت و با‌دوام را برای شما فراهم میکند. این نوع کارت اسم برند شما را برای مشتریان هدف برجسته می‌کند. وقتی کارت‌های ویزیت با کاغذ استک ضخیم را به مشتریان خود ارائه می‌دهید، باعث حفظ ظاهری لوکس و منحصر به فرد می‌شود که برند شما را از سایر برندها متمایز و آنرا برجسته می‌کند. چاپ کارت‌ویزیت با کاغذ استوک ضخامت بیشتری دارد و مدت زمان طولانی‌تری عمر میکند. با خم شدن یا تاشدن نمی‌توان کارت استوک ضخیم را خراب کرد. این موضوع باعث می‌شود که کارت‌های ویزیت شما مدت طولانی‌تر دوام بیاورند. با سفارش دادن کارت استوک ضخیم، می‌توانید از رقبای خود که کارت‌های از جنس معمولی و کاغذ تخریب‌پذیر ارائه می‌دهند، پیشی بگیرید.

چاپ کارت ویزیت پی وی سی PVC

به کارت ویزیتی که به جای کاغذ از پی وی سی برای چاپ روی آن استفاده شود کارت ویزیت PVC می گویند. این کارت ویزیت به دلیل اینکه از پلاستیک ساخته شده کاملا در برابر آب مقاوم است. کارت ویزیت‌های کاغذی حتی وقتی روکش مقاومی مثل لمینت روی آن ها قرار می گیرد بازهم از کناره‌ها مستعد جذب رطوبت و خرابی هستند و به دلیل بافت کاغذی خود معمولا طول عمر بالایی ندارند. اما کارت ویزیت‌های پی وی سی نه تنها کاملا در برابر آب مقاوم هستند و دفرمه نمی شوند که به دلیل جنس خود دارای طول عمری بسیار بالاتر از کارت های کاغذی هستند.

در واقع  کارت Polyvinyl Chloride یا PVC به عنوان مواد مصرفی توسط دستگاه‌های کارت پرینتر استفاده می‌شود. دستگاه کارت پرینتر برای انجام فرآیند چاپ روی کارت پی وی سی خام، از قطعه‌ای رولی به نام ریبون استفاده می‌کند. کارت پی وی سی PVC خام برای چاپ انواع کارت مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه به اینکه هیچ گونه طرح و چاپی روی آن وجود ندارد بدون هیچ محدودیتی می توانید طرح و رنگ دلخواه را روی آن چاپ کنید.

کارت ویزیت‌های پی وی سی در چهار مدل pvc مات، pvc براق، pvc شنی و pvc طرح دار تولید می شوند.

یکی از خدمات برجسته سپهر انفرماتیک درخشان چاپ کارت شناسایی و کارت ویزیت پی وی سی، فروش انواع چاپگر PVC است که می‌تواند به شما در روند چاپ کارت کمک کند.

طراحی کارت ویزیت با طرح مینیمال

گیرنده کارت ویزیت باید اطلاعات روی آن را درک کند. وقتی که کارت‌های ویزیت خود را با اطلاعات اضافی و طرح‌های غیرضروری اشغال می‌کنید، مشتری به سختی جزئیات مهم روی کارت را می‌تواند پیدا کند. بنابراین، احتمالاً آن را فوراً دور می‌اندازد. وقتی یک طراحی مینیمال انتخاب کنید و بر اطلاعات اصلی مانند اطلاعات تماس، نام شرکت، کار شما، آدرس ایمیل و غیره تمرکز کنید، افراد بیشتری به آن جذب می‌شوند. به قول معروف کم همیشه بهتر است و بیشتر استفاده می‌شود، کارت ویزیت شما بیشتر از همه رقبا دیده می‌شود.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت با لبه‌ و گوشه‌های رنگی

وجود لبه‌های سفید و ساده کارت‌های ویزیت روشی جذاب برای جذب گیرنده و مشتری نیست اما وقتی به لبه‌های کارت رنگ می‌دهید، کارت شما به چشم می‌آید. فرض کنید یک دسته کارت با لبه‌های سفید روی میز قرار دارد و تعدادی از آن‌ها شامل کارت‌ با لبه رنگی هستند. فکر می‌کنید کدام‌یک توجه مشتری را به خود جلب خواهد کرد؟ بدون شک، مردم علاقه‌مند خواهند بود که بدانند چه چیزی در کارت‌های رنگی ویژه است که آن را از بقیه متمایز می‌کند. طراحی کارت ویزیت با لبه‌های رنگی یک حس شیک و کلاسیک را به گیرنده منتقل می‌کند. به عنوان مثال، کارت‌های سیاه با لبه‌های طلایی، یک طرح متفاوت و خاص به نظر می‌آید.

طراحی کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت با کمک دستگاه دایکات

بازی با اشکال بهترین و بروزترین روند امسال است. برای مثال اشکال بیضی‌گون، الماسی، مربعی، منحنی، برگی، قلب یا هر شکل دیگری بیش از همیشه مورد استقبال قرار گرفته است. دستگاه برش دایکات قادر است اشکال برش خورده را در کارت‌های تجاری به صورت انبوه تولید کند. کارت‌های ویزیت برش دایکات روند جدیدی هستند که قطعاً بسیار پرطرفدار خواهند شد.

طراحی کارت ویزیت

چاپ با پرس کلمات بر روی کارت ویزیت

این روش قدیمی‌ترین روش چاپ است که در امسال باز مورد استفاده قرار گفته است تا کارت‌های ویزیت شما را منحصر به فرد نشان دهد. نحوه چاپ حروف برجسته به این صورت است که سطح ازتفاع حروف از کاغذ را بالا می‌برد. معمولاً روی کارت با کاغذ استاک را جوهر ‌می‌ریزند و با استفاده از فشار، شما تصویر معکوس را روی کارت دریافت می‌کنید. چاپ کارت ویزیت از نوع این پرس با کیفیت بالا ممکن است گرانتر از روش‌های سنتی چاپ باشد، اما سلیقه و سبک ارتباطی شما را نشان می‌دهد.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت‌های با فونت‌های رنگارنگ، درشت و بزرگ

امروزه، فونت‌ها دائما در حال تغییر و آزمایش شدن هستند. مردم سعی می‌کنند از فونت‌های بزرگتر، درشت‌تر و رنگارنگ‌تر استفاده کنند. وقتی با استفاده از فونت‌های بزرگتر و رنگارنگ‌تر پیام خود را برجسته کنید، احتمالاً بیشتر توجه گیرنده‌ها را به خود جلب خواهید کرد. برای طراحی کارت ویزیت خود نیازی به دانش کامل در فتوشاپ یا گرافیک نیست. فقط عکس‌ها و متن‌های پیشفرض را با محتوا، لوگو، متن و موارد مورد نیاز خود جایگزین کنید و آماده استفاده خواهید بود.

طراحی کارت ویزیت

استفاده هوشمندانه از نمادها و لوگوها

این فهرست بدون اشاره به قدرت لوگوها و نمادهایی که به طور هوشمند طراحی شده‌اند کامل نیست. یک لوگوی منحصر به فرد باعث شناخت بهتر برند می‌شود. محبوبیت و استفاده از این نوع طرح‌ها در حال افزایش است. این یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغ برند شماست و نقش مهمی در تقویت تصویر برند دارد.

طراحی کارت ویزیت

چاپ عکس در طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت، باعث می‌شود کسب و کار شما بیشتر شناخته شود مشتری را به تماس بیشتر با شما تشویق می‌کنید. این فرصت طلایی است که می‌توانید توجه مشتری هدف خود را جلب کنید. به عنوان مثال، طرح کارتی به شکل قیچی یا طرحی به شکل رنده‌ی میوه، فورا توجه مشتریان را به شما جلب خواهد کرد و آن‌ها را به ارزش قائل خواهد کرد.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت و سوراخ دار و قابل برش

شما می‌توانید با با ایجاد قسمتی جهت برش Perforation توسط مشتری، یک طراحی منحصر‌به‌فرد از کارت ویزیت خود ایجاد کنید.در این قسمت می‌توانید تخفیف یا پیشنهادی را برای جذب توجه مشتریان و تبلیغ برند خود اضافه کنید. این بدون شک چیزی است که توجه مردم را به خود جلب می‌کند زیرا آن‌ها وقتی که از تخفیف‌ها صحبت می‌شود، دیوانه می‌شوند.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت با شکل هندسی یا عکس

طراحی‌های هندسی یا اشکال با لبه‌های تیز یک باعث می‌شود جملات و عبارات به زییایی دیده شوند و به آن رنگ و بویی تازه می‌دهد. وقتی به این کارت‌ها عکس اضافه می‌شود، بیشتر منحصر‌به‌فرد می‌شود. می‌توانید کار خود را به کارت اضافه کنید تا مهارت خود را به نمایش بگذارید. این به مشتریان شما اجازه می‌دهد تا کار شما را بسنجند و کارت شما را برای استفاده در آینده نگه دارند.

سپهر انفورماتیک درخشان یکی از خدمات چاپ کارت ویزیت و کارت شناسایی معتبر  است که با دانش و تخصص خود قادر است چاپ با کیفیت بالا را بر اساس نیاز شما ارائه دهد. ما تمامی اصول چاپ کارت ویزیت و کارت شناسایی را داریم تا کارت شما در اولین اثر قابل مشاهده باشد.

طراحی کارت ویزیت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code

فهرست