نرم‌افزار پایش محیط سپهر انفورماتیک درخشان

folder_openسامانه مانیتورینگ سپهر
commentبدون دیدگاه
سپهر انفورماتیک درخشان - نرم افزار

شرکت دانش بنیان سپهر انفورماتیک علاوه بر فعالیت در زمینه صدور کارت‌های متنوع و ارائه پرینتر‌های نوین چاپ کارت، در زمینه اینترنت‌اشیا نیز فعال است. مهندسان و کارشناسان این شرکت با سابقه، به تازگی محصولات سخت‌افزاری نوین و کاربردی را برای مصارف مختلف طراحی کرده‌اند. محصولات سخت‌افزاری سپهر انفورماتیک شامل نود‌های پایش محیط و دیتالاگر‌ها می‌شود. امروز می‌خواهیم نرم‌افزار پایش محیط سپهر که توسط مهندسان سپهر طراحی و پرداخت شده است را معرفی کنیم.

 

در کنار تولید دستگاه‌های سخت‌افزاری با تکنولوژی IoT، نرم‌افزار مبتنی بر اینترنت‌اشیا نیز توسط این شرکت معرفی شده است که برای مدیریت و اداره دستگاه‌های IoT این شرکت استفاده می‌شود. در مطلب امروز می‌خواهیم نرم‌افزار پایش محیط سپهر را معرفی و بررسی کنیم.

 

نرم‌افزار پایش محیط سپهر چه قابلیت‌هایی دارد؟

نرم‌افزار پایش محیط سپهر برای کنترل و مدیریت نود‌ها و محصولات طراحی شده مبتنی بر اینترنت‌ اشیا تولید و پرداخته شده است. فضای این نرم‌افزار بسیار ساده و کاربردی است و شما به راحتی می‌توانید از طریق این نرم‌افزار  شاخص‌ها و  فاکتور‌های مختلف را بررسی و پردازش کنید.

کاربران  نرم‌افزار پایش محیط سپهر بعد از ورود به آن به دو دسته Admin و User تقسیم می‌شوند. بر میزان دسترسی هریک می‌توانند با مشخصات فردی وارد محیط نرم‌افزار شوند. تمامی جزئیات و تنظیمات مورد نیاز در داشبورد قابل دسترسی و نمایش است و شما قادر هستید تا با استفاده از آن‌ها به راحتی کنترل و وضعیت دستگاه‌ها را بررسی کنید.

تمامی پارامتر‌های مختلف محصولات IoT سپهر انفروماتیک بر روی داشبور قابل مشاهده هستند.  همچنین مقدار هر پارامتر را نیز می‌توانید بررسی کنید. برای دسترسی و مدیریت آسان‌تر هر بخش، امکان دسته‌بندی پارامتر‌ها و تنظیم هر یک بر اساس کارکرد را نیز دارید. همچنین می‌توانید از طریق سیستم هشدار از خطرات  تغییرات پارامترها نیز اگاه شوید.

همچنین با استفاده از سیستم پیامکی می‌توانید از هشدار‌ها و خطرات احتمالی با خبر شوید و به موقع اقدام‌های لازم را انجام دهید. به منظور روشن کردن سیستم هشدار، نیاز است آلارم سامانه را تنظیم کنید و همچنین سناریو و توضیحی برای هر هشدار و خطر بنویسید.

مزیت‌های نرم افزار پایش محیط سپهر

در صورت اتصال دستگاه یا نود به سنسور‌های اضافی، می‌‎‌توانید هر سنسور سیستم را جداگانه تنظیم و کنترل کنید. علاوه بر مزایای دکر شده، نرم افزار پایش محیط سپهر نمودار‌ها و گراف‌های مختلف و دقیقی را از بازه‌های زمانی متنوع به شما نشان می‌دهد تا اطلاعات و پیشینه دستگاه را بررسی کنید. این نرم‌افزار بر اساس سلایق و راحتی کاربر تعریف شده است و همچنین ویژگی Responsive آن باعث کاربری و بهره‌وری هرچه بهتر آن می‌شود. نرم‌افزار IoT پایش محیط سپهر برای Web طراحی شده است.  در صورت لزوم و درخواست کاربران می‌تواند روی سیستم عامل‌های Android و IOS نیز کاربری داشته باشد. همچنین امکان نصب نرم‌افزار سپهر بر روی سرورهای داخلی مشتریان نیز وجود دارد. در ادامه می‌توانید سایر ویژگی‌های فنی نرم‌افزار پایش محیط سپهر را مشاهده کنید.

 

  • نمایش پارامتر‌های محیطی تعریف شده
  • ذخیره اطلاعات پارامتر‌ها
  • گزارش‌دهی از پارامتر‌های محیطی
  • کنترل سیستم‌های فرمان‌پذیر
  • امکان تنظیم نقطه‌ی هشدار برای هر پارامتر
  • تنظیم نرخ ارسال دیتا
  • تقسیم‌بندی دیوایس‌های نصب شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code

فهرست