کارت پرینتر ESPRESSO II – نقد، بررسی و خرید

folder_openپرینتر
commentبدون دیدگاه

با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن زندگی هوشمند استفاده از کارت های هوشمند نیز رو به افزایش است. با جایگزین شدن پلاستیک PVC به جای کاغذ یک انقلاب در دنیای کارت صورت گرفت. کارت پرینتر ESPRESSO II یک چاپگر جمع و جور از برند متیکا است که نیاز بسیاری از ادارات کوچک را بر طرف می‎کند.

نگاهی به کارت پرینتر ESPRESSO II

کارت پرینتر ESPRESSO II یک چاپگر کارت یک طرفه است که توانایی چاپ به صورت یک رو را به کاربر می‏‎دهد. تکنولوژی چاپ در این کارت پرینتر به صورت مستقیم است. در چاپ مستقیم ریبون به صورت مستقیم و بدون واسطه بر روی کارت قرار می‎گیرد اما در چاپ غیر مستقیم ریبون ابتدا بر روی فیلم چاپ می‎شود و در انتها این فیلم است که بر روی ریبون قرار می‎گیرد.

از معایب چاپ مستقیم به ایجاد تماس بین هد کارت پرینتر و کارت می‎توان اشاره کرد. این تماس باعث کثیف شدن هد دستگاه و پایین آمدن کیفیت چاپ می‎شود. از مزایای این کارت پرینتر می توان به قیمت پایین تر از کارت پرینترهای غیر مستقیم اشاره کرد.

کارت پرینتر اسپرسو 2 قابلیت چاپ بر روری کارت های PVC , PET و یا ABS با کیفیت 300 dpi را دارد. همچنین این کارت پرینتر قادر است 260 کارت را در ساعت به چاپ برساند که عدد قابل قبولی است.

همچنین می توان با ارتقای کارت پرینتر اسپرسو 2 قابلیت چاپ دو طرفه و ارتقای امنیت برای کارت های هوشمند غیر تماسی را به این دستگاه اضافه کرد.

 

کارت پرینتر ESPRESSO II

 

ابعاد کارت پرینتر ESPRESSO II

طراحی کارت پرینتر ESPRESSO II از زیبایی کلاسیک ایتالیایی بهرمنده است. ابعاد این کارت پرینتر برای ادارات با حداقل فضا طراحی شده است. حس خوب طراحی ایتالیایی و مهندسی آلمانی در این چاپگر به شما منتقل می‎شود. کارت پرینتر اسپرسو 2 با وزن 6.6 کیلوگرم یک چاپگر سبک به حساب می آید.

 

مشخصات فنی

 • تکنولوژی چاپ کارت پرینتر Espresso II : مستقیم
 • روش چاپ : چاپ حرارتی رنگی
 • حالت چاپ  : یک رو و دو رو
 • وضوح چاپ : 300 dpi
 • سرعت چاپ : 260 کارت در ساعت
 • قابلیت کدگذاری : نوار مغناطیسی
 • کارت های قابل استفاده : PVC ، تمام کارت های دارای استاندارد ISO 7810
 • ضخامت کارت :  mm0.25 – 1.25
 • مخزن کارت : ورودی داخلی 100 کارت
 • کارت فیدر : اتوماتیک – دستی
 • قابلیت اتصال : USB 2.0 – شبکه
 • سیستم عامل : ویندوز  Windows 7 و بالاتر

 

یکی از مزایای کارت پرینتر Espresso II اضافه کردن کارت در حین چاپ می‎باشد که باعث افزایش سرعت چاپ می‎شود. همچنین نور آبی بر روی درب دستگاه نشان دهنده مقدار کارت های داخل فیدر می باشد که باعث می‎شود کنترل تعداد کارت ها به راحتی صورت بگیرد.

عوض کردن ریبون، در این دستگاه، سریع و آسان است که نگهداری پرینتر را فوق العاده راحت می کند. همچنین امکان اتصال به شبکه برای رمزگذاری و پرینت راحت تر نیز وجود دارد.

این کارت پرینتر قابلیت کدگذاری کارت های مغناطیسی، کارت های تماسی و غیر تماسی را نیز دارد که می توان برای کنترل حضور و غیاب ، انجام پرداخت های مالی و … استفاده کرد.

نرم افزار کارت پرینتر اسپرسو 2 با ویندوز 7 و بالاتر کار می کند.

کارت پرینتر ESPRESSO II

Matica Espresso 2 Card Printer Black

 

نتیجه گیری

نهایتا کارت پرینتر Espresso II دارای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی است که می توان از آن ها برای تولید انواع کارت شناسایی کارمندان، دانش جویان و دانش آموزان، کارت وفاداری یا هدیه و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. قیمت پایین این دستگاه نسبت به سایر کارت پرینتر ها این چاپگر را برای مصارف اداری با تعداد چاپ پایین مناسب کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code

فهرست