نمايشگاه بين المللى اینوتکس 2022

folder_openایونت
commentبدون دیدگاه
نمایشگاه اینوتکس

نمايشگاه بين المللى اینوتکس ، یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس، و با حضور کارآفرینان و صاحب‌نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می‌شود.

نمايشگاه هاى بين المللى با گرايشات علمي و فناوري پل ارتباطى بين بازرگانان، فناوران، صنعت گران و محققين کشورهاى گوناگون مى باشند که تنها براى نمايش کالاها و انجام مذاکرات تجارى پيرامون آنها برگزار نمى گردد، بلکه اطلاعات گوناگون در زمينه قيمت هاى رقابتى در سطح جهاني، آخرين استانداردهاى کيفي، آخرين پيشرفت هاى صنعتي، دستاوردهاى پژوهش علمى و ايده هاى اقتصادى – تکنولوژیکی نيز در خلال برگزارى نمايشگاه ها مورد تبادل قرار مى گيرند.

در همین راستا با همت پارك فناوري پرديس از سال 1390  نمایشگاه بین المللی نوآوري و فناوري INOTEX با حضور شرکت های بین المللی و با اهداف زیر برگزار گردیده است:

نمايشگاه بين المللى اینوتکس

  1. سرمایه گذاری: ارتباط سرمایه گذاران داخلی و بین المللی با شرکت ها و استارتاپ ها
  2. مشارکت و همکاری: بین شرکت های فناور و استارتاپ های داخلی و بین المللی
  3. گفتگو و شبکه سازی: بین فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری

نمایشگاه INOTEX تلاش می کند که علاوه بر معرفی فناوری های روز به صنایع  بزرگ و متوسط، مشتریان محصولات فناورانه را به تولیدکنندگان آنها متصل کند و همچنین سرمایه گذاران را با فرصت های سرمایه گذاری در طرح های فناورانه یا استارتاپ ها آشنا نماید.

نمايشگاه بين المللى اینوتکس اکنــون بــه عنــوان یکــی از مهمتریــن رویدادهــای ســال در حــوزه نــوآوری و فنــاوری کشــور شــناخته میشـود و در طـول ایـن سالهــا مـورد اسـتقبال طیـف وسـیعی از مخاطبـان واقـع شـده اسـت. از سال 1400 ناحیه نوآوری پردیس، میزبان اینوتکس بوده و این باعث می شود تا رویداد اینوتکس هرسال تبدیل به یک رویداد فراموش نشدنی برای اکوسیستم نوآوری وفناوری کشور شود.

برگرفته از سایت رسمی نمایشگاه اینوتکس

ما در پارک علم و فناوری شهر پردیس، سالن یک، غرفه 123 منتظر حضور گرم شما هستیم.

 

نمايشگاه بين المللى اینوتکس

 

نمايشگاه بين المللى اینوتکس با گرايشات علمي و فناوري امسال نیز در ناحیه نوآوری پردیس برگزار شد، که این پارک نوآوری با تمامی سختی‌ها توانست میزبانی خوبی برای این دوره باشد
از نکته های جالب این دوره برگزاری ایونت‌های مختلف بود که به پویاسازی فضای نمایشگاه کمک شایانی کرده بود.

 

نمايشگاه بين المللى اینوتکس

همچنین حضور غرفه‌های خارجی و بازدیدکنندگان از سایر کشورها از دیگر نکات مثبت اینوتکس بود.
سپهر انفورماتیک نیز با ارائه و رونمایی از محصولات جدید خود در راستای پایش محیطی سرور در این نمایشگاه حضور به عمل آورد و توانست دیدگاه‌ها و نظرات مثبتی را جذب کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

*

code

فهرست